DECOROOM

O firmie

Decoroom jest pracownią architektury wnętrz działającą na rynku ponad 9 lat. Na swoim koncie ma ponad 1400 realizacji i wciąż bardzo intensywnie się rozwija. Zespół tworzy 14 architektów i 52 ekipy wykończeniowe o szerokim doświadczeniu zarówno w projektach indywidualnych, jak i w pracy przy dużych projektach mieszkaniowych.

Dlaczego Decoroom

Największą zaletą firmy Decoroom jest jej kompleksowość. W jednym miejscu otrzymują Państwo projekt, materiały najwyższej jakości, sprawdzone ekipy wykończeniowe oraz nadzór nad pracami w osobie koordynatora, a także architekta. Na wszystkie prace wykonane z Decoroom otrzymują Państwo także gwarancję jakości wykończenia..

Główne atuty oferty wykończenia „pod klucz” firmy Decoroom to:

niższy koszt VATu – 8% zamiast 23%
najwyższej jakości materiały renomowanych producentów
gwarancja 24 miesiące
fachowa pomoc projektanta podczas aranżacji wnętrz
przygotowanie wizualizacji 3D łazienki w cenie pakietu
profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych
gwarantowany termin wykonania
przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy dzięki kompleksowym pakietom aranżacyjnym.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z DECOROOM

Biuro Decoroom, a także Showroom mieszczą się w dobrze skomunikowanym centrum miasta. Po początkowych rozmowach z działem doradców klienta, stworzeniu wstępnej koncepcji i określeniu budżetu, opiekę nad Państwem przejmuje architekt prowadzący. To z nim w naszym Showroomie możecie Państwo wybierać wszystkie elementy wykończenia mieszkania. Od desek podłogowych, płytek i gresów po kolory ścian, drzwi, oświetlenie i klamki. Wybranie materiałów i akceptacja projektu to etap po którym do działania przystępuje koordynator i ekipy wykończeniowe. Dzięki opiece koordynatora i architekta macie Państwo kontrolę nad tym co dzieje się w mieszkaniu, oszczędzacie czas, a w przypadku pytań specjalistów z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

PAKIETY

Największym atutem Decoroom są przygotowane przez zespół architektów specjalne pakiety wykończeniowe, w których znajdziecie Państwo materiały wykończeniowe znanych producentów.
Architekci pomogą Państwu dobrać materiały do danego wnętrza, zaproponują ciekawe i funkcjonalne rozwiązania. Nie musicie Państwo tracić czasu na szukanie asortymentu w sklepach. W biurze Showroom dobrane zostaną podłogi, płytki, drzwi i sanitariaty.

Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Cena jednostkowa za m2 zawiera wszystkie koszty konieczne do wykonania usługi.

PAKIET STANDARD

Pakiet Standard, to pakiet w którym zgromadzone są wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie, pozwalające urządzić mieszkanie ze smakiem przy stosunkowo niskich kosztach.

SPRAWDŹ PAKIET

PAKIET PREMIUM

Pakiet Premium przygotowany został dla wymagających klientów, ceniących wysoką jakość materiałów, nowoczesny design i wysmakowane detale. Szczególnie polecany osobom, które kupiły mieszkanie w stanie surowym lub z rynku wtórnego.

SPRAWDŹ PAKIET

PAKIET VIP

Prestiżowy pakiet dla klientów poszukujących luksusu, elegancji, wyrafinowanego stylu i najwyższej jakości materiałów. Pakiet ten dedykowany jest osobom, które oczekują od Decoroom nietypowych, nowatorskich rozwiązań i świeżych pomysłów.

SPRAWDŹ PAKIET

Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami!

KONTAKT

ul. Serocka 27 lok. 1
04-333 Warszawa
Telefon: 22 509 65 00

UZNANA MARKA

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

JESTEŚMY CZŁONKIEM PZFD